אוק' 17

ראיון עבודה בעבור עבודה על קרוזים או באתרי סקי

בקטגוריה טיפים לטיול תרמילאי

שם המאמר: ראיון עבודה בעבור עבודה על קרוזים או באתרי סקי
דורג על ידי שחר בתאריך 17.10.13
דירוג המאמר: 4.5

אחד הטיולים והנופשים המאתגרים ביותר שניתן לצאת אליהם הם נופש באמצעות הפלגות מסביב לעולם. ישנן הפלגות רבות אליהן ניתן לצאת, החל משייט שכולל את כל החלק הצפוני של אמריקה כמו מקסיקו, קוסטה ריקה וג'מייקה, הפלגות הכוללות מקומות מרתקים בסקנדינביה כמו איסלנד ונורבגיה והפלגות נוספות.

קרוזים לצפון איטליה

אך דומה שהמקום אליו הכי הרבה מעוניינים לשוט הוא איטליה, כשליתר דיוק מדובר בצפונה של המדינה. בשלב הראשון אזור צפון איטליה כולל מקומות מרהיבים, מקומות שרק בשבילם היה שווה לעלות על ספינת קרוזים. רכסים נהדרים לחופשות סקי, נופים נהדרים בהם תוכלו לטייל רגלית או באמצעות אופניים ואגמים תכולים ומרהיבים סביבם תוכלו למצוא עולם ומלואו, כל אלה תוכלו למצוא במקום. אחד האגמים הבולטים באזור הינו אגם גרדה, שבסמוך אליו אגמים נוספים דוגמת אגם קומו ואגם מג'וריה. גרדה הינו אגם שנמצא בחבל לומברדיה ונחשב לאגם הגדול ביותר באיטליה כולה, סביבו תוכלו למצוא אטרקציות לרוב ומקומות מסקרנים בהם תוכלו לבקר. האטרקציה הראשית סביב האגם הוא פארק השעשועים גרדלנד. פארק השעשועים שממש כמו האגם על שמו הוא נקרא גם הוא מתגאה בהיותו הגדול ביותר באיטליה, מלא במתקני שעשועים רבים בהם תוכלו להעביר יום שלם בכיף גדול.

הסקי של קרוזים לצפון איטליה

לא רק פארק שעשועים תוכלו למצוא ליד האגם אלא גם את גני סיגורטה, שהם גנים בוטניים מלאי צמחיה מסוגים שונים ומגוונים הכוללים גם שלל פרחים צבעוניים ובריכות דגים. ליד גרדה ישנן עיירות נהדרות השוות ביקור דוגמת סרמיונה שטיול בעיר העתיקה שלה ובמצודת סקאליג'רה שבה הינו בגדר חובה, מלצ'זינה אליה מגיעים לשם התצפית על פסגת הר מונטה בלדו ולימונה שמתגאה בייצור המשקה המפורסם לימונצ'לו, לצד מכירת משקאות נוספים במחירים נוחים ובבתי הקפה הטובים באזור. קרוזים לצפון איטליה יכללו בדרך כלל גם את הכיף של חופשת סקי, מאחר ואיטליה מתהדרת בהרים האלפים וברכס ההרים הדולומיטים, שניהם רכסים הנישאים לגובה רב ומאפשרים תנאי גלישה איכותיים ומסלולים מרתקים לבאים. היתרון הגדול של סקי באיטליה הוא עצם היותו מיועד לכל אחד. חלק מן הגולשים הינם ותיקים ומנוסים שיכולים לגלוש בכוחות עצמם וליהנות ממסלולים מאתגרים, בעוד חלק אחר שייך לאלו שרק עכשיו גילו את פלא הגלישה ולהם תעמוד האפשרות של מדריך צמוד או גלישה בקבוצה של מתחילים בדיוק כמוהם.

ראיון עבודה לעבוד בקרוזים

אבל לאחר שתסיימו את החופשה ותתרפקו על זיכרונותיה באמצעות המחשבות ובעיקר באמצעות התמונות אותן שמרתם בפייסבוק, ככל הנראה תתהו מיהם ברי המזל שעובדים בעבודות הללו של האנשים בהם נתקלתם במהלך הטיול. החל ממחלק הקלפים בקזינו שעל הספינה, דרך מדריך הטיולים באגמים של צפון איטליה ועד האיש שהשכיר לכם את מגלשי הסקי. החדשות הן שעבור כל אחד מהתפקידים הללו יש צורך לעבור ראיון עבודה כמו בכל עבודה אחרת, זאת בנוסף לקורות החיים שהוגשו על ידכם וכמובן דרישות הניסיון המתאים.

מה תגלו במהלך ראיון עבודה

ניסיון בעבודות שכאלה בדרך כלל יהיו ניסיונות לאו דווקא באותה עבודה, למרות שכמובן לכל אדם שעבד בעבר בתור מדריך גלישה ומעוניין כעת לעשות זאת במקום אחר, תינתן העדיפות על פני מישהו שלא עשה זאת קודם, ואת זה הוא יוכל לגלות כבר בשלב ראיון עבודה. עם זאת, אם אלה העבודות שבאמת מעניינות אתכם, אתם לא אמורים להיתקל בבעיות מיוחדות להשיג אותן, מאחר שכפי שכבר הוזכר ניסיון קודם זהו יתרון אך בהחלט לא משהו שבגדר חובה. כך, גם תעבדו בעבודה שתמיד חלמתם וגם לא תיתקלו בבעיות בקבלה אליהן.

התגובות סגורות