ינו' 14

חבילות לסרי לנקה

בקטגוריה טיולים למזרח הרחוק

שם המאמר: חבילות לסרי לנקה
דורג על ידי אופק בתאריך 14.01.13
דירוג המאמר: 4.0

גודלה של סרי לנקה או בשמה הקודם ציילון הוא פי שלשה מגודלה של ישראל ומספר תושביה כ-20 מיליון. היא מדינת אי השוכנת באיזור המזרחי של תת היבשת ההודי.

עיקר פרנסת תושבי סרי לנקה היא התעשייה, החקלאות והתיירות. יצור וייצוא התה שלה ידועים בכל העולם. בשנים האחרונות גילה העולם את יופיה של סרי לנקה וכמות התיירים המבקרים בה הולך וגדל משנה לשנה. גם מטיילים ישראלים רבים הוסיפו אותה ליעדי הטיולים הרבים וחברות תעופה מהארץ ומחוץ לארץ יוצאות בטיסות ישירות לסרי לנקה.

מיד לאחר שסרי לנקה התגלתה כיעד חדש לטיולים ובילויים החלו לצוץ חבילות נופש לסרי לנקה בכל חברות התעופה ומשרדי הנסיעות החלו בפרסומן בכל אמצעי תקשורת שמצאו. זהו יעד שעדיין הוא טרי ורק לאחרונה התחילו תיירים שחוזרים מטיול באי הזה להמליץ את המלצותיהם בעיתונות הכתובה ובאינטרנט.

חופשה בסרי לנקה מאפשרת מפגש בין הפראי נהרות טבע ועוד עם המודרני המתקדם. חופיה של סרי לנקה מרהיבים ביופיים בהם אפשר לצלול ולגלוש או לנוח בכיף.תיירים שביקרו בהודו ובתאילנד ומעוניינים במקומות דומים פונים לרכישת חבילות נופש לסרי לנקה שבה ניתן למצוא את השקט והשלווה המצויים גם בארצות אחרות.

חבילות הנופש לסרי לנקה הן לאוהבי טבע ואתגרים. ניתן לטייל בשמורות הטבע ובגנים הרבים שיש לסרי לנקה להציע. בשמורות הטבע אפשר לראות פילים וחיות נוספות המסתובבות חופש. אפשר גם לשלב פעולות אתגריות כמו שייט ורפטינג טיפוס על הרים טיולי ג'יפים.

Sri Lanka - 074 - Sigiriya view by mckaysavage, on Flickr

בסרי לנקה יש אטרקציות מכל סוג. היא מדינה מפנקת ומתאימה לזוגות היוצאים לירח דבש. שרידי התרבות העתיקה של האי מאפשרים לבקר באתרים ההיסטוריים הרבים וגם במודרניים . בסרי לנקה ניתן לחוש את אווירה הדומה לאווירה הקיימת בהודו ובתאילנד אבל ללא כל הלכלוך הקבצנים ברחוב והזוהמה.

המלונות עדיין לא בתפוסה מלאה וזאת משום שמספר התיירים הקטן יחסית. התיירים שמגעים לסרי לנקה נהנים מחופים צלולים ונקיים ולמעוניינים ישנם קורסי צלילה וגלישה בהדרכה מקומית. האנגלית היא שפה רשמית ושגורה בפי התושבים כך שניתן לתקשר איתם ללא כל בעיה.

יתרונות חבילות לסרי לנקה הן רבות. אין צורך בחיפוש אחרי כרטיס טיסה וחדר במלון. הכל נכלל בתוך החבילה. טיול לסרי לנקה הוא בדרך כלל לשבועיים עד שלושה ורכישת חבילת טיול לסרי לנקה מקצר את הצורך בהכנות לקראת הטיול.

לסרי לנקה אפשר לצאת כבודד או במסגרת טיול משפחתי עם הילדים. יש אטרקציות שמתאימות לבילוי עם ילדים ואחד מהם הוא גן החיות הגדול בו ניתן לצפות בחיות טרף ובין היתר מספר סוגים של נמרים לצד חיות נוספות.

אטרקציה נוספת שאין אפשרות לראותה באף מדינת תיירות אחרת אלא רק בסרי לנקה היא בית היתומים לפילים. פילים שנותקו מהעדר שלהם בעקבות פציעה ושאינם יכולים לדאוג לעצמם בטבע או שהוריהם מתו נאספים על ידי רשויות האי ומועברים לבית יתומים מיוחד בו הם גדלים עד שיוכלו לחזור לטבע. המבקרים בבית היתומים יכולים להאכיל את הפילונים הקטנים ולבלות בחברתם. מתאים מאוד לילדים צעירים אוהבי חיות.

בנוסף למלונים גדולים ומודרניים שעל חופי הים, סרי לנקה מציעה גם לתייר המבקר בה מרכזי קניות בהן אפשר לרכוש פריטי לבוש ומזכרות. חנויות לרכישת תה על כל סוגיו נמצאות בכל רחוב מרחובותיהן של ערי סרי לנקה. סוגי התה הרבים מאפשרים לחובבי המשקה לרכוש אותם.

גם לסרי לנקה כמו לכל ארצות התיירות האחרות ניתן להגיע בטיולים מאורגנים. הטיולים מלווים על ידי מדריך ישראלי המתמחה באזור בו מבקרת הקבוצה. בסרי לנקה מצטרף למדריך הישראלי מדריך מקומי המוביל את הקבוצה על פי התוכנית.

תגובה אחת עבור “חבילות לסרי לנקה”

  1. תגובה מאת גיל:

    מציע לכם לקרוא מידע עדכני על סרי לנקה, בעיקר טיפים של גולשים על החופים של סרי לנקה כמו ארוגם ביי ואזור בנטוטה בדרום סרי לנקה.
    תהנו!
    הנה הטיפים שלי: http://www.zaznoo.co.il/country/srilanka

    פורסם בתאריך ינואר 15, 2013 at 3:46 pm #