טיולים למזרח הרחוק

טיולים למזרח הרחוק נחשבים לחובה עבור כל ישראלי ממוצע. הישראלים אוהבים את האווירה, החופים והנופים במזרח הרחוק, בין אם סין, יפן או תאילנד, קמבודיה, ויאטנם ועוד. שקלתם לעשות טיולים למזרח הרחוק עם המשפחה, לבד או עם חברים? בדף זה נפרט לכם את הרעיונות והמסלולים האיכותיים ביותר.

נובמבר 4, 2013

טיסות לתאילנד

טיסות לתאילנד

אחת הערים המסקרנות ביותר בעולם היא העיר בנגקוק. בירת תאילנד מספקת לתייר כמעט את כל מה שהוא מחפש בבואו לטוס לחו"ל. זה מתחיל ממקומות בילוי ומרכזי קניות, דרך בתי מלון יוקרתיים במחירים אטרקטיביים וכלה באתרים תיירותיים אותם אפשר לפקוד ומהם ניתן ליהנות. (המשך…)

אוקטובר 2, 2013

איזו חופשה עדיפה? טיסות לבנגקוק או חבילות נופש לכרתים?

איזו חופשה עדיפה? טיסות לבנגקוק או חבילות נופש לכרתים?

חופשה בחו"ל מעמידה אתכם במלכוד. מצד אחד אתם מעוניינים להגיע למקום אטרקטיבי שיספק לכם חופשה מרתקת והנאה רבה, אך מצד שני אתם רוצים לחסוך בכסף ולא להתפרע עם הסכום אותו עליכם לשלם. מה עושים? (המשך…)

ספטמבר 16, 2013

משרדי נסיעות מציגים: טיול מאורגן ליפן

משרדי נסיעות מציגים: טיול מאורגן ליפן

ההתלבטות הגדולה ביותר שעומדת בתחילתה של כל נסיעה, או ליתר דיוק בתחילתו של כל תכנון עבור נסיעה, היא מהו היעד אותו נבחר. האם נחליט לטוס אל יבשת אסיה, שם נתוודע אל תרבות המזרח ונאכל את האוכל האסיאתי האהוב, האם נעדיף את החופשה שלנו קרוב ונטוס ליעד אטרקטיבי באחת ממדינות אירופה או דווקא נחליט להגיע אל יבשת אמריקה, בין אם לצפון ובין אם לדרום, ונבלה שם מספר שבועות כדי לגלות עוד ועוד על היבשת הקסומה. (המשך…)

ספטמבר 3, 2013

טיסות לתאילנד

טיסות לתאילנד

תאילנד. איזו ארץ. למרות שאומרים על ארצות הברית שדווקא היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, העלייה בשער הדולר והמצב הכלכלי הקשה בו שרויים רבים מתושבי המדינה הופכים את האפשרויות למלונות מעופשים ואת הבלתי מוגבלות למוגבלות עד מאוד. אז אם יש תחליף שהוא לא פחות טוב, אלא אולי אפילו טוב יותר, כזה שם באמת תוכלו לחיות כמו מלכים בכספים אותם יש לכם בכיס, זוהי תאילנד. (המשך…)

אוגוסט 11, 2013

טיול לבורמה

טיול לבורמה

בורמה או בשמה הנוכחית מיאנמר היא מדינה בדרום מזרח אסיה. המדינות השוכנות בסמיכות הן תאילנד, לאוס, סין, הודו ובאנגלדש.

שלא כמו לארצות רבות במזרח אסיה לא מגיעים לבורמה תיירים רבים למרות שיש כאלה המגיעים לטיול לבורמה ונהנים מנוף מרהיב ומהכנסת אורחים כמו שרק הבורמזים יודעים לתת. רבים מבין תושבי בורמה דוברי אנגלית והם יוצרים קשרים עם האורחים המגיעים למדינה ופותחים בשיחות חולין.

עיקר פרנסת תושבי המדינה היא מחקלאות ומתיירות. כל התושבים יודעים שחשיבותה של התיירות לארצם גדולה. הענף העיקרי הוא חקלאות אבל עם הזמן מתפתח גם ענף התיירות. (המשך…)