טיפים לטיול תרמילאי

טיפים לטיול תרמילאי תמיד טובים מכיוון שישנם כל כך הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון. למשל, כמה דברים לקחת, איך לארוז, מה ללמוד והאם צריך חיסונים ועוד. אם אתם מתכננים טיול תרמילאים הגעתם למקום הנכון.

אוקטובר 17, 2013

ראיון עבודה בעבור עבודה על קרוזים או באתרי סקי

אחד הטיולים והנופשים המאתגרים ביותר שניתן לצאת אליהם הם נופש באמצעות הפלגות מסביב לעולם. ישנן הפלגות רבות אליהן ניתן לצאת, החל משייט שכולל את כל החלק הצפוני של אמריקה כמו מקסיקו, קוסטה ריקה וג'מייקה, הפלגות הכוללות מקומות מרתקים בסקנדינביה כמו איסלנד ונורבגיה והפלגות נוספות. (המשך…)

אוגוסט 14, 2013

טיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים

יבשת אפריקה בשנים האחרונות מהווה מקור למשיכת תיירים מכל העולם המגיעים ליהנות מהנופים הפראיים, הספארי ובו חיות בר מסתובבות בו באופן חופשי ומאתני הטבע הרבים שאפשר למצוא בכל מדינה ממדינות אפריקה. (המשך…)

יולי 31, 2013

טיסות לתאילנד

טיסות לתאילנד

מדי שנה יוצאים אלפי ישראלים בטיסות לתאילנד. מרבית התיירים הישראלים המבקרים במדינה זו הם יוצאי צבא שיוצאים להתאוורר לקראת החיים החדשים כמו לימודים או עבודה.
הצעירים שיוצאים בטיסות לתאילנד הם לרוב תרמילאים השוהים במדינה זו מספר חודשים. את רוב זמנם הם מבלים בטיולים רגליים ובטרקים. לרוב יוצאים התרמילאים כבודדים בזוגות או מספר חברים. בתאילנד מתקבצים ישראלים רבים ויוצאים יחד לטרקים שאורכים לעיתים מספר ימים. (המשך…)

יולי 21, 2013

טיולים לנוסע העצמאי- נופש בלונדון ובילוי בתאילנד

טיולים לנוסע העצמאי- נופש בלונדון ובילוי בתאילנד

שפע הרפתקאות מחכות בטיסות ליעדים שונים עבור קבוצות חברים, זוגות ומשפחות ברוכות ילדים. פעמים רבות העדיפות תינתן לטיול מאורגן בו תוכלו לחזות באופן מסודר במרבית האתרים ביעד הנבחר, ללא דאגה לנסיעה שתוביל אתכם לשם. אבל כמובן שלא רק טוב יוצא מטיול שכזה. רוב הדברים נעשים בלחץ, בילויים חופשיים באחד מהמועדונים, הברים או אפילו חופי הים כמעט ולא מתקיימים ובכלל, נוצר מצב שבו מנסים להספיק כמה שיותר אתרים מבלי באמת להיות נוכחים בהם. לכן, רבים מהנוסעים מעדיפים לא להיות שייכים לקבוצה מאורגנת, אלא לבצע את הנסיעה באופן עצמאי. (המשך…)

יולי 21, 2013

טיולים למרוקו

טיולים למרוקו

יהדות מרוקו בשוני מיהדות ארצות ערב האחרות לא סבלו מאנטישמיות ופגיעות על רקע דתי וזאת משום שבית המלוכה דאג תמיד להגן על הקהילה. הייתה הוראה חד משמעית שלא לפגוע ביהודים והיא הועברה מאב לבנו. (המשך…)