טיולים לאירופה

טיולים לאירופה הם כבר מזמן לא רק טיולים היסטוריים למוזיאונים ותערוכות. אין כמו אירופה, מזג האוויר, הנופים. ולכן מסתמנת מגמת עלייה במטיילים לאיזורים היותר טבעיים שלה. טיולים ביוון, אנגליה ועוד

אוגוסט 22, 2013

טיול מאורגן לדרום אפריקה או טיולי משפחות באירופה

טיול מאורגן לדרום אפריקה או טיולי משפחות באירופה

יש רק טיול אחד בו אפשר לצאת עם המשפחה ובאמת ליהנות. טסים יחד במטוס מבלי לדאוג שיטוסו בלעדיכם, אוספים אתכם משדה התעופה בלא כל צורך לרדוף אחר מונית, תטיילו בין המקומות הכי משמעותיים בעיר אליה הגעתם מבלי להתעכב באזורים אחרים וגם תבלו עם אנשים נוספים מאותה המדינה שלכם בזמנכם החופשי, אם כמובן נפשכם חפצה בכך. (המשך…)

יולי 1, 2013

קיץ מושלם באירופה

קיץ מושלם באירופה

אירופה נחשבת לאחד מיעדי התיירות היותר פופולאריים בעולם, וזאת הודות לנופים המדהימים בהם התברכה ולשפעת המים הזורמת בה. קרבתה היחסית לישראל הופכת את תעריפי הטיסה לסבירים ואת הטיסה עצמה לקצרה ונוחה. בכתבה הבאה סיקור קצר של כמה מאופציות הנופש המומלצות ביותר באירופה. נצלו את הקיץ הקרוב וגלו את אירופה במיטבה. (המשך…)

מאי 8, 2013

חופשה בברלין ובפראג

חופשה בברלין ובפראג

ברלין היא עיר מרכזית בגרמניה בה מבקרים תיירים רבים מכל העולם במשך כל השנה. קל להתמצא בעיר והתחבורה הציבורית נוחה וזמינה לכל חלקי העיר. העיר מספקת לתיירים המגיעים אליה אתגרים בקיץ ובחורף. סביב ברלין הוקמו אתרי סקי אליהם מגיעים תיירי החורף אוהבים הסקי.תיירים המגיעים לחופשה בברלין בוחרים לבלות בה בעיקר בגלל ריבוי המקומות בהם ניתן לבקר בה. יש בעיר מספר מוזיאונים ואתרים היסטוריים. אתר מפורסם שכל תייר המגיע לחופשה בברלין משלב ביקור בו הוא מקום נפילת החומה. (המשך…)

אפריל 30, 2013

טיול מאורגן לרומניה או הכל כלול?

טיול מאורגן לרומניה או הכל כלול?

רומניה יכולה להיות חופשה חלומית. בין אם תבחרו בחבילה של הכל כלול או טיול מאורגן לרומניה תהיו בטוחים שזאת הולכת להיות חופשה חלומית עם נופים משגעים, אטרקציות לכל הגילאים, טיולים בדרכים אשר ימלאו את הלוז לאורך כל היום. (המשך…)

אפריל 23, 2013

חבילות נופש לסופיה או לאנטליה

חבילות נופש לסופיה או לאנטליה

אם השנה עוד לא החלטתם על היעד של חופשת הקיץ שלכם הנה לכם שני יעדים שונים זה מזה אבל מעולים: חופשה באנטליה או בסופיה בירת בולגריה. סופיה היא בירת בולגריה והיא נחשבת לעיר מזרח אירופאית מה שאומר שהטיסות והמלונות בעיר הרבה יותר זולים מאשר בערים אירופאיות אחרות. (המשך…)