טיולים לצפון ולמרכז אמריקה

טיולים לצפון ולמרכז אמריקה פופולאריים בקרב ישראלים בשנים האחרונות. מזג האוויר, האוכל, הנופים והכדורגל הפכו ליעד אקזוטי. אם אתם רוצים לבקר בקוסטה ריקה, קובה או מקסיקו הגעתם לעמוד הנכון.

ספטמבר 3, 2013

טיול מאורגן לארה"ב- קפיצה לפסל החירות ואל תערוכות בחו"ל

טיול מאורגן לארה"ב- קפיצה לפסל החירות ואל תערוכות בחו"ל

ארה"ב. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, הדוד סם, המעצמה הגדולה בעולם- כל אלה הן שמות תואר למדינה העצומה הזאת. ובתור ידידת אמת של ישראל, אולי בין הבודדות שנותרו לנו בעולם שעליהן באמת אפשר לסמוך, מה הפלא שטיסות לשם יוצאות מדי יום מהמדינה? (המשך…)

יולי 30, 2013

טיסות לניו יורק- נציגת ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות

טיסות לניו יורק- נציגת ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות

ארצות הברית, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. כולם רוצים להיות שם, כולם רוצים לטוס לשם, כולם רוצים לגור שם. מה לעשות שלא כולם יכולים להיות שם, אפילו לא לטוס לשם ובטח שלא לגור שם. אבל מי שכן, מוכרח לעשות את זה בתפוח הגדול, ניו יורק. (המשך…)

יולי 8, 2013

טיול לארצות הברית

טיול לארצות הברית

מי אינו רוצה לעשות טיול לארצות הברית. קשה להעלות על הדעת שמי שיכול לעשות טיול כזה מוותר על הזכות. יבשת עם כל כך הרבה מדינות ותרבויות שונות. מרחקים אדירים עם נופים שונים. (המשך…)

יולי 1, 2013

איך מתכננים טיול לארה"ב בצורה חכמה?

איך מתכננים טיול לארה"ב בצורה חכמה?

על פניו, התכנון של טיול לארה"ב נשמע פשוט מאד – ארה"ב היא מדינה מערבית (אולי אפילו המדינה המערבית בה"א הידיעה). זוהי מדינה מפותחת מאד מבחינה תיירותית, עם שפע של אתרים לבקר בהם, וגם עם גישה נוחה מאד לתיירים. למרות זאת, חשוב להבין שמדובר על מדינה עצומה בהיקפה, ודווקא מתוך השפע הנ"ל, והעובדה שבסופו של דבר התרבות האמריקאית שונה מהתרבות הישראלית – חשוב לתכנן היטב את הטיול שלכם לארה"ב לפני שאתם עולים על המטוס. (המשך…)

אפריל 22, 2013

הרי הרוקי

הרי הרוקי

הרי הרוקי הם רכס הרים בצפון אמריקה בין קנדה לארצות הברית. הרי הרוקי מתחלקים לשניים אלו שבצד ארצות הברית ואלו שבקנדה. הם מהווים מקור משיכה לתיירים רבים מכל העולם המגיעים להרי הרוקי במשך כל השנה. (המשך…)