טיולים לדרום אמריקה

טיולים לדרום אמריקה הם מהיעדים הפופולאריים ביותר לישראלים בעולם. רבים מאיתנו נוסעים אחרי הצבא לטיולים בדרום אמריקה של מספר חודשים עד שנה, בפרו, בוליביה, ארגנטינה וברזיל. בדף זה תמצאו טיפים ורעיונות לביקור במדינות אלו.

אוקטובר 2, 2013

טיול לדרום אפריקה או טיולים מאורגנים לאתיופיה?

כל יבשת מציגה בפנינו משהו אחר, מחזה אחר, בו נוכל לצפות וממנו ליהנות. אירופה מציעה לנו את מרכז התרבות העולמית, אסיה מציגה בפנינו מגוון רחב של תרבויות עתיקות ומרתקות, דרום אמריקה מראה לנו את הלהט והתשוקה, צפון יבשת אמריקה את האפשרויות הבלתי מוגבלות שעומדות בפני אדם ואפריקה אחראית על הצד הפראי והבלתי מרוסן, אך עם זאת היפה להפליא, בדיוק כפי שכל אדם צריך שיהיה בו. (המשך…)

אוגוסט 4, 2013

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

דרום אמריקה היא יבשת בה מבקרים מדי שנה מיליוני תיירים מכל העולם. ישראלים רבים מסיימי צבא יוצאים כתרמילאים לדרום אמריקה לטיול שלאחר צבא למספר חודשים ועוברים ממדינה אחת לשנייה תוך עשיית טראקים וטיולים ביערות ומקומות טבע אחרים. (המשך…)

יולי 31, 2013

טיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים

מרבית התיירים היוצאים מישראל לארצות העולם עושים זאת באופן עצמאי בין אם על ידי תכנון לוח הזמנים והמסלול באופן אישי והזמנת כרטיסי הטיסה, בתי המלון ומכונית להשכרה. דרך נוספת לתכנון טיול ביעד הנבחר היא רכישת חבילת נופש מאחת החברות שמכילה לוח זמנים ומסלול, כרטיסי טיסה, ביתי מלון לאורך המסלול והשכרת רכב עם או בלי ואן. הטיול ביעד נעשה באופן עצמאי. (המשך…)

אפריל 24, 2013

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה

דרום אמריקה היא אחת היבשות המתוירות בעולם ורבים מבין הצעירים בישראל יוצאים לטיול שלאחר הצבא ליבשת זו במסגרת טיולי תרמילאים. לא רק צעירים מבקשים בדרום אמריקה. גם אנשים מבוגרים מגיעים לטיולים אבל בגלל סיבות מסיבות שונות הם מעדיפים לצאת לטיולים מאורגנים לדרום אמריקה. מאחר ואין אפשרות לבקר בכל מדינות דרום אמריקה בוחר כל אחד מהמטיילים את היעד המבוקש על ידו. לעיתים הטיולים המאורגנים לדרום אמריקה כוללים מדינה אחת, שתיים או יותר הכל תלוי במספר הימים. (המשך…)

פברואר 28, 2013

עולים על טיסות לניו יורק או לדרום אמריקה?

אתם רוצים לתכנן את הטיול הקרוב שלכם, ויש מולכם שתי אפשרויות שונות. אפשרות אחת היא לטוס לניו יורק – בירתה התרבותית של ארה"ב, ואולי של העולם המערבי כולו. אינספור סרטים נכתבו על העיר, סדרות שלמו הופקו ויש גם סרטים שלמים שעוסקים בעיר, ואין ספק שהיא מושכת במיוחד. אפשרות אחרת היא לטוס בכלל לדרום אמריקה. מדובר על יבשת מדהימה, עם לא מעט ארצות, תרבויות, מקומות לטייל בהם, מנזרים וכנסיות לראות, מקדשים עתיקים ומדהימים ובקיצור – חוויה של ממש. אז מה אתם מעדיפים?

הכל על טיסות לניו יורק

אם החלטתם לעלות על טיסות לניו יורק, כדאי מאד לשים לב היכן אתם נוחתים. כמעט תמיד, טיסות לניו יורק ינחתו בשדה התעופה JFK, הנמצא בסמוך לרובע קווינס. שדה התעופה הנ"ל מרוחק כ20 ק"מ ממרכזה של מנהטן, וממנו ניתן להגיע בעיקר דרך הרכבת של העיר, אך יש גם שירות מוניות יעיל ומשתלם. שדה תעופה נוסף שבו אפשר שתנחתו הוא שדה התעופה ניוארק ליברטי. זהו שדה תעופה שבו נוחתות טיסות זולות יחסית, כך שאם טסתם עם עצירת ביניים אפשר שכאן אתם נחתו. ליברטי ממוקם בניו ג'רזי, וממנו אפשר להגיע למרכז העיר בעיקר עם הרכבת. שדה התעופה השלישי הוא לה גוארדיה. זהו שדה תעופה קטן יחסית וגם הוא ממוקם בקווינס. שדה תעופה משמש בעיקר לטיסות פנים בתוך ארה"ב.

להתחיל לארגן טיול לדרום אמריקה

אם אתם בכלל מעוניינים לצאת אל טיול לדרום אמריקה, יש דברים אחרים שתצטרכו להתחיל לארגן. כדאי מאד לשים לב היכן אתם מתחילים את הטיול והיכן אתם מסיימים – שכן לפי היעדים הללו אתם תקנו מראש כרטיסי טיסה. עם זאת, אפשר גם לקנות כרטיס רק בכיוון אחד, ותוך כדי טיול לדרום אמריקה כשתבינו היכן ומתי הוא יסתיים – אתם תיקנו את הכרטיס חזור.