טיולים לאסיה והודו

טיולים לאסיה אופיינים בדר"כ כ"טיולים אחרי הצבא" , נופים קסומים, תרביות שונות כל אלה עושים את הטיולים לאסיה חוויה בלתי נשכחת. אז בין אם אתם משפחה או מוצ'ילר בואו לקרוא כל מה שצריך לדעת לפני שנוסעים לטיול במקומות כמו הודו, אוזבקיסטן, האיים המלדיביים, פיליפינים ועוד הרבה!

ספטמבר 29, 2013

טיולים מאורגנים באסיה: טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן ולסין

אחת היבשות המסקרנות ביותר שמציע הגלובוס זו יבשת אסיה. תרבויות המזרח הן משהו שהמון אנשים מעוניינים לחקור ולכן גם טסים לשם. אך לעומת מדינות שאליהן טסים רוב התיירים הישראלים כמו תאילנד או הודו, יש גם מדינות אחרות מסקרנות לא פחות. (המשך…)

אוגוסט 5, 2013

תערוכות בסין

תערוכות בסין

סין היא המדינה הגדולה בעולם והיצרנית שבשנים האחרונות מייצרת עבור רוב החברות בעולם. בגלל כמות התושבים הגדולה שיש בסין שכר העבודה שלהם הוא נמוך ביותר ולא משתלם יותר לבעלי עסקים לייצר את הסחורה שלהם בארצם והם מעבירים את העבודה לסין. (המשך…)

אוגוסט 1, 2013

מי שמחפש מקום יפה חייב לנסוע לטיולים להודו

מי שמחפש מקום יפה חייב לנסוע לטיולים להודו

הודו היא אחת המדינות המעניינות והמתויירות בעולם ולא בכדי. היא יפה, בעלת תרבות עתיקה ומגוונת, ויש בה מנהגים, מסורות ונופים שאין באף מקום אחר. היא הדמוקרטיה הגדולה בעולם, בעלת צביון דתי ותרבותי מרתק – ומי שמחפש מקום יפה לנפוש בו, ובמיוחד אם זה מקום שונה (לא יעד רגיל באירופה לדוגמה) – טיולים בהודו הם בדיוק מה שהוא מחפש. (המשך…)

יולי 2, 2013

טיול מאורגן לקמבודיה שלא שוכחים

טיול מאורגן לקמבודיה שלא שוכחים

קמבודיה נחשבת למדינה יוצאת דופן בנוסף העולמי. היא הייתה מדינה עניה ובמצוקה קשה עד לתחילת שנות ה90. כבר יותר מ20 שנה שהיא עוברת תהליכי פיתוח מסוים, ובעיקר בתחום התיירות שלה היא עוברה שינויים גדולים מאד. עם זאת, מדובר על מדינה שהיא עדיין חקלאית מאד בעיקרה, ועדיין נחשבת לעניה יחסית. לכן, החוויה של טיול מאורגן בקמבודיה היא חוויה עוצמתית כל כך. (המשך…)

יוני 25, 2013

טיסות לבומביי – השער להודו

טיסות לבומביי – השער להודו

בומביי היא השער הראשי להודו, כמו שאומרים בני המערב. בעיר שני נמלי תעופה גדולים כשהאחד מיועד לטיסות בינלאומיות הנכנסות והיוצאות מתת היבשת הגדולה והשני מיועד לטיסות בפנים המדינה. משני שדות תעופה אלה ניתן להגיע לכל מקום ברחבי הודו ולכל מקום ברחבי העולם. מעבר להיותה צומת תחבורה חשובה שממנה יוצאות מסילות הברזל העיקריות שבנו הבריטים בהודו, בומביי היא גם יעד תיירותי מן המדרגה הראשונה. טיסות לבומביי אולי מביאים אתם לכניסה של ארץ ענקית זו, אבל אל תוותרו על העיר עצמה ובקרו בה על המגוון האנושי הצבעוני הרב שבה. בומביי, או מומביי בשפת המקומיים, שוכנת לחופו של האוקיאנוס ההודי במערב הודו והעיר היא למעשה חיבור בין שלושה איים באמצעות גשרים ליבשת עצמה. טיסות לבומביי מישראל נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי סאהאר הקולט טיסות מכל רחבי העולם. חברת אל על והחברה הירדנית הן שתי החברות המקיימות טיסת ישירות לבומביי כאשר החברה הירדנית עושה עצירה קלה בעמאן אך ממשיכה בדרך הקצרה להודו מעל מדינות ערב. אל על נאלצת לעקוף דרך המפרץ של חצי האי ערב כדי להגיע להודו. (המשך…)