אתרים אחרים

מתלבטים לגבי החופשה הבאה? אם החלטתם להישאר בארץ ואתם רוצים פינוק של ממש - מלון בוטיק בצפון הוא הדרך המושלמת להעביר חופשה בישראל. אוהבים את הים? כדאי לכם לשקול לעלות על הפלגה רומנטית במי הים התיכון, עם השמש, היין והרוח המלטפת. היום קל למצוא דילים לחו"ל ברמה גבוהה, הכוללים את כל הפינוקים ובמחירים אטרקטיביים – בים או ביבשה. היום אפשר להיכנס לאתרי תיירות ואטרקציות עם כל המשפחה באמצעות קניית שוברים עם הנחות, מבצעים ותוספות, שיכולים להיות רעיון נהדר למתנה לחברים או בני משפחה הנופשים בארץ. את המבצעים אפשר למצוא כאמור, בסניפים רבים של חברות תיירותמלון בוטיק במרכז הארץ הוא גם אופציה. אם אתם אוהבים להיות קרובים לכל האטרקציות והמסעדות באזור גוש דן, מלון בוטיק בתל אביב הוא אופציה נהדרת לחופשה ברמה גבוהה.

חשבתם הרבה והחלטתם ללכת דווקא על חופשה בחו"ל? היום ישנם מבצעים רבים, דילים של הרגע האחרון, טיולים למשפחות וגם התאמה מדויקת לצרכים שלכם באמצעות טיולים לנוסע העצמאי המתוכננים במיוחד עבורכם מראש. בין האפשרויות שלכם: טיולים מאורגנים עם מדריך למקומות רבים בעולם, בכל היבשות, טיול לא מאורגן הכולל רק מלון וטיסות לחו"ל ללא מדריך, או הרחבה של הטיול הלא מאורגן באמצעות חבילות נופש לחו"ל הכוללות מלון, העברות, טיסות ועוד.

InTravel:
טיסות זולות לניו יורק | טיסות זולות לפריז | טיסות זולות לרומניה | טיסות זולות לרומא | טיסות זולות לתאילנד | טיסות זולות לוינה