טיולים לאוסטרליה ולניו זילנד

טיולים לאוסטרליה ולניו זילנד הם ללא ספק אחד הדברים השונים שיכול ישראלי אחרי צבא, זוג או חברים בכל גיל לעשות. היבשת הרחוקה כל כך שונה מישראל, מציעה נופים, מזג אווירה ואווירה אחרת, ואפילו בעלי חיים אחרים. טיולים לאוסטרליה וניו זילנד מעניינים אתכם? הגעתם לעמוד הנכון.

מרץ 6, 2014

השכרת רכב בניו זילנד

אחת מהמדינות המרתקות ביותר בעולם נמצאת אי שם ביבשת אוסטרליה. ניו זילנד היא ללא ספק אחת הארצות היפות ביותר אליהן ניתן להגיע, וגם המרחק הרב שעל כל תייר ישראלי לעבור כדי לנחות בשדה התעופה של אוקלנד מתגמד ברגע שמבחינים בנוף המרהיב שמתגלה ברחבי המדינה. (המשך…)

יוני 25, 2013

האם קל למצוא טיסה לאוסטרליה?

האם קל למצוא טיסה לאוסטרליה?

כאשר אתם מתכננים את החופשה הקרובה שלכם, אתם מעוניינים לבחור ביעד רחוק אך מדהים – הלא היא מדינת אוסטרליה, שהיא גם היבשת הקטנה ביותר בעולם. אין ספק שאוסטרליה יכולה להציע לכם חוויות מדהימות, ומדובר על מדינה מדהימה – נופים טבעיים עוצרי נשימה, לצד שירותים מערביים ומדינה מודרנית לכל דבר, שחיה עם התרבות האבוריג'ינית לצידה. כדי לתכנן את הנופש שלכם, אתם צריכים קודם כל לעלות על טיסה לאוסטרליה. (המשך…)

יוני 25, 2013

כך תמצאו בקלות טיסות לאוסטרליה

כך תמצאו בקלות טיסות לאוסטרליה

אוסטרליה נחשבת למדינה יוצאת דופן בכל קנה מידה שהוא. היא ממוקמת בקצה העולם, מבודדת מכל היבשות האחרות. היא כוללת תרבות מיוחדת מאד שמושפעת הן מהילידים האבוריגי'נים והן מצאצאי המתיישבים הלבנים שהגיעו אל האי. היא כוללת בעלי חיים שאין באף מקום אחר, וגם צמחיה מדהימה, לצד אתרי טבע מדהימים – וגם יצירות אדריכליות מעשה ידי האדם שהן יוצאות דופן, כמו בית האופרה בסידני. (המשך…)

אפריל 9, 2013

טיסות למקומות שלווים בעולם

טיסות למקומות שלווים בעולם

בטוח תסכימו שחופשה אמורה להיות מרגיעה. אתם אמורים לנסוע למקום שקט ונחמד, שבו אפשר להתנתק מהחיים שלכם – וקצת להירגע. בדרך כלל אנשים נוסעים ליעדים קרובים וזולים, כדי להנות, ולא לוקחים בחשבון שכדי להתנתק לפעמים צריך פשוט לנסוע "לעולם אחר". קנדה למשל, על יערותיה ומדבריות הקרח שלה, היא ניתוק של ממש. גיאוגרפי, בטוח; מבחינת מרחק – בוודאי. (המשך…)

דצמבר 19, 2011

טיול לניו זילנד

טיול לניו זילנד

לא סתם מכנים את ניו זילנד "גן עדן". טיול לניו זילנד יפגיש אתכם עם אחת המדינות היפות ביותר בעולם. הנופים עוצרי הנשימה שלה, מסלולי ההליכה הנהדרים, האגמים, המפלים, היערות, הפארקים המושקעים ומגוון האטרקציות, מושכים אל ניו זילנד מיליוני תיירים מדי שנה. (המשך…)