מאי 16

טיסות לדלהי בעזרת חברות נסיעות

בקטגוריה טיולים לאסיה והודו

שם המאמר: טיסות לדלהי בעזרת חברות נסיעות
דורג על ידי שימי בתאריך 16.05.13
דירוג המאמר: 4.5

דלהי היא העיר השנייה בגודלה בהודו ובעלת מספר תושבים רבים היא העיר השלישית בגודלה של הודו ומשמשת מרכז כלכלי והמרכז המסחרי של הודו כולה. תיירים רבים מגיעים בטיסות לדלהי וממנה יוצאים לטייל בצפון הודו. גם מישראל יוצאות טיסות לדלהי בצורה סדירה והן מתקיימות מספר פעמים בשבוע.רבים מבין המגיעים בטיסות לדלהי הם תרמילאים צעירים, מסיימי השרות הצבאי המחפשים דרכים להירגע מהשרות לפני שהם נכנסים למעגל העבודה או הלימודים. חלק מהם נשאר בהודו מספר חודשים ואפילו ממשיך לטייל במדינות השכנות.

המרחקים הגדולים בהודו מצריכים לא אחת לקחת טיסה פנימית מצד אחד לצידה השני של המדינה. מי שבוחר להתחיל את הטיול שלו בצפון ומגיע באחת מהטיסות לדלהי בסיום הטיול בצפונה של המדינה הוא טס בטיסה פנימית למרכז או דרום הודו.

הורים רבים שילדיהם מטיילים בהודו עם גבור הגעגועים עולים על טיסה להודו כדי להתאחד עם הילדים. לאחר תקופת מה ההורים חוזרים הביתה והילדים ממשיכים בטיוליהם.

הטיסות לדלהי ארוכות ומתישות ורבים בוחרים לטוס בטיסה עם חנייה. החנייה היא דרך לנוח ולצבור כוחות להמשך הדרך.

בנוסף לתרמילאים אפשר למצוא בטיסות לדלהי גם קבוצות היוצאות לטיול בהודו במסגרת טיול מאורגן. רוב הטיולים המאורגנים הם בני 12-14 ימים והם מלווים במדריך ישראל שהתמחה בכל ההיסטוריה של הודו והוא זה שידריך את הקבוצה וידאג לכל צרכיה בזמן השהות בדלהי ובכל מקום שהם יבקרו.

Delhi, Red Fort by Arian Zwegers, on Flickr

חברות נסיעות

יש בארץ מספר רב של חברות נסיעות. כל חברה מנסה להציע ללקוחות הפוטנציאלים את שירותיהם. חלק מהחברות שייכות לחברות התעופה. הן אלה שמשווקות את כרטיסי הטיסה, הדילים, חבילות הנופש וחבילות הסקי שחברת התעופה עומדת מאחרי חברות הנסיעות.

יש גם חברות נסיעות סקטרואליות, לטיולים במזרח הרחוק, בדרום אמריקה, ארצות הברית או לאירועי ספורט עולמיים. לכל אחת מחברות הנסיעות יש את אנשי הצוות שיכולים לתכנן עבור הלקוח את מסלול הטיול ועלותו.

לכל חברות הנסיעות יש חבילות נופש, חבילות ספורט או טיולים מוכנים מראש. למרות זאת אפשר להרכיב עבור לקוח שמעוניין תוכנית נסיעה שונה מזו המוכנה ולתמחר אותה כך שהלקוח ייצא מרוצה.

חברות הנסיעות העוסקות בתחום הספורט מפרסמות, לקראת אירוע ספורט גדול כמו מונדיאל או אולימפיאדה, באמצעי התקשורת השונים על חבילות ספורט הכוללות את כרטיסי הטיסה בתי המלון וכרטיסי כניסה לתחרויות.

אין בחברות הנסיעות הבדלים בין עונת התיירות, חודשי הקיץ לבין עונת תיירות החורף, חודשי החורף המושלגים. לכל עונה יש את חבילות הנופש המותאמות לתקופה בשנה. אין דבר כזה עונת נסיעות. כל השנה יוצאות טיסות מישראל מלאות בתיירים שיוצאים לטיולים או ביקורי משפחות כך שחברות הנסיעות מלאות עבודה בכל השנה.

ישראלים רבים מצאו בספורט החורף ( הלוא הוא הגלישה באתרי הסקי ) פוטנציאל לבילוי בחודשי החורף בהם לא יוצאים לאתרים בהם מבלים את חופשת הקיץ. חברות הנסיעות פיתחו את ענף תיירות החורף מאחר ובארץ אין אפשרות לעשות סקי אלא רק באתר החרמון שסגור רוב חודשי החורף מאחר והשלג אינו נערם דיו כדי להחליק עליו.

בארצות אירופה, אסיה, אמריקה קנדה ועוד יש אתרי סקי רבים. חברות הנסיעות משווקות חבילות נופש וסקי וכל מי שאוהב את צורת החופש הזו בוחרים לעצמם את חבילת הנופש המתאימה להם ביותר. ברוב המקרים החבילה כוללת גם טיולי חורף באיזור.

באירופה ובארצות האחרות, בחודשי החורף, שבהם חלים חגי הנוצרים ויש חופשה מבתי הספר, יוצאות משפחות, הורים עם ילדים, ומתמקמים באחד מאתרי הסקי. לרוב משלבות המשפחות חופשה ונופש עם החלקה על השלג.

Tags:

התגובות סגורות