נוב' 04

טיסות לתאילנד

בקטגוריה טיולים למזרח הרחוק

שם המאמר: טיסות לתאילנד
דורג על ידי שקד בתאריך 4.11.13
דירוג המאמר: 4.0

אחת הערים המסקרנות ביותר בעולם היא העיר בנגקוק. בירת תאילנד מספקת לתייר כמעט את כל מה שהוא מחפש בבואו לטוס לחו"ל. זה מתחיל ממקומות בילוי ומרכזי קניות, דרך בתי מלון יוקרתיים במחירים אטרקטיביים וכלה באתרים תיירותיים אותם אפשר לפקוד ומהם ניתן ליהנות.

Thailand 1969 by Sir Hectimere, on Flickr

טיסות לתאילנד- קניות, קניות וקניות

כשמזכירים את בנגקוק הדבר הראשון עליו חושבים זה קניות. ישנם שפע של מרכזי קניות בבירת תאילנד, כשכל אחד מהם מציע לתייר אלפי אפשרויות אחרות. מעל כולם, כמקום בו כל אחד מוכרח לבקר ושם כל אחד יכול למצוא הכל, נמצא קניון ה-MBK. הקניון המרכזי של בנגקוק משתרע על פני שבע קומות שכל אחד מהם מלא בדוכנים וחנויות מסוגים שונים ובעלי סחורה שונה. בקניון תוכלו למצוא דוכני בגדים, חנויות נעליים, מקומות שמוכרים אקססוריז ואפילו חנויות של מותגים, זאת כמובן לצד דוכנים של מותגים מזויפים, כך שהשתדלו לשים לב להבדל, הן באיכות והן במחיר. בקניון זה בהחלט תוכלו למצוא הכל, כשזה כולל בגדים, שעונים, תיקים ובעצם מה לא. טיסות לתאילנד יובילו אתכם גם אל השוק הצף, גם שם תוכלו למצוא סחורה רבה אותה תוכלו לרכוש, אל קניון סיאם שנמצא אל מול קניון ה-MBK ושם תמצאו כבר חנויות הרבה יותר יוקרתיות וכמובן אל השוק המרכזי, ואולי המקום המרכזי ביותר של בנגקוק, שוק הקוואסן.

טיסות לתאילנד- היכרות עם תושבי המקום

הקוואסן הוא מקום מיוחד מאוד בתאילנד בכלל ובבנגקוק בפרט, לא רק בשל הדוכנים הרבים של המקום, אלא גם כי הוא המקום הטוב ביותר בו תוכלו להתוודע לתרבות המקומית ולתושבים המקומיים, שיזרקו לכם כמה מילים בעברית או אפילו ימשכו אתכם ביד על מנת שתבואו לקנות דווקא אצלם. טיסות לתאילנד כך או אחרת מובילות אתכם לבנגקוק, כך שאם עדיין נותר לכם זמן בטרם הינכם ממשיכים צפונה או אל האיים, שווה לבקר גם בארמון מלך תאילנד, שם תזכו להצצה למקום בו התגורר בעבר המלך המקומי וכיום משמש בעיקר לטקסים. בארמון המלך חשוב לזכור דבר אחד והוא לזרוק את הזבל ישירות לפח, כדי שלא תיאלצו להתמודד עם אחד השוטרים הקשוחים שבמקום.

 

התגובות סגורות