יוני 03

חופשה בהודו

בקטגוריה טיולים לאסיה והודו

שם המאמר: חופשה בהודו
דורג על ידי שיאל בתאריך 3.06.13
דירוג המאמר: 4.5

הודו. צעירים רבים חולמים לנסוע להודו לאחר שישתחררו מהשירות הצבאי. גם מבוגרים נזכרים בטיול שלהם להודו בימים עברו. חלק מהמבוגרים שזו עבורם פעם ראשונה בתת היבשת, יעדיפו לבחור טיולים מאורגנים להודו. מדוע הודו? כי יש לה את הקסם המיוחד הזה, המתבטא באתרים הנפלאים שלה, בנופים הנהדרים, וגם בתרבות עתיקת היומין שלה. זהו יעד פופולארי לכל הגילאים.

India, Day 2 by ampersandyslexia, on Flickr

טיולים מאורגנים להודו ייקחו אתכם למקומות שייתכן ולא יהיה לכם קל לגשת אליהם לבדכם.

ניחוחות המזרח

יש כל כך הרבה סיבות מדוע לנסוע עם טיולים מאורגנים להודו: השווקים הססגוניים, המבנים המרשימים הפזורים ברחבי המדינה הענקית, הרחובות גדושי האנשים מכל קשת הגילאים, כולל הנשים עם הסארי הצבעוניים. נציין כאן כי טיולים מאורגנים להודו יכולים בהחלט להתאים גם למשפחות עם ילדים. מדובר בביתם של למעלה ממיליארד תושבים. זוהי אחת המדינות החשובות והמרכזיות של יבשת אסיה. שטחה העצום של הודו, מאפשר לבקר בה בכל עונה, כתלות במיקום הנבחר לטיול.

מוסקבה – מקום שהוא עיר

איננו יודעים עד כמה שמעתם אודות מוסקבה, אך ישנן טיסות זולות למוסקבה, שללא ספק יעניקו לכם הזדמנות לחוות את העיר המפוארת הזו. מדובר בעיר עם מראות ונופים אליהן אי אפשר להישאר אדישים (לפחות לא לזמין רב מדי). טיסות זולות למוסקבה בהחלט קיימות בשוק והמטייל הישראלי המצוי גילה אותן ומשתמש בהן כדי להגיע לעיר המופלאה הזו, כיעד נבחר לחופשה.

מה יש לראות?

מוסקבה מציעה למבקריה כל כך הרבה. כדאי לכם לנצל את ההזדמנויות לרכישת טיסות זולות למוסקבה, כדי שתוכלו לחזות בכנסיות המרשימות, המונומנטים המשלבים את ימי השלטון הסובייטי, יחד עם השלטון החדש, מאז סוף שנות השמונים של המאה העשרים. קחו טיסות זולות למוסקבה, כדי להיחשף להיסטוריה מרתקת ועשירה, צארים ואנשי רוח, ארכיטקטורה יפה, זאת לצידן של תעשייה קומוניסטית מפלצתית ועושר אדיר לצידו של עוני מחפיר.

התגובות סגורות