ספט' 16

משרדי נסיעות מציגים: טיול מאורגן ליפן

בקטגוריה טיולים למזרח הרחוק

שם המאמר: משרדי נסיעות מציגים: טיול מאורגן ליפן
דורג על ידי Byb בתאריך 16.09.13
דירוג המאמר: 4.5

ההתלבטות הגדולה ביותר שעומדת בתחילתה של כל נסיעה, או ליתר דיוק בתחילתו של כל תכנון עבור נסיעה, היא מהו היעד אותו נבחר. האם נחליט לטוס אל יבשת אסיה, שם נתוודע אל תרבות המזרח ונאכל את האוכל האסיאתי האהוב, האם נעדיף את החופשה שלנו קרוב ונטוס ליעד אטרקטיבי באחת ממדינות אירופה או דווקא נחליט להגיע אל יבשת אמריקה, בין אם לצפון ובין אם לדרום, ונבלה שם מספר שבועות כדי לגלות עוד ועוד על היבשת הקסומה.

מקורות המידע לנוסע- אתרי אינטרנט, משרד נסיעות וספרים

אבל אם בעבר ההתלבטות הזו הייתה בעייתית מאוד מאחר שכמעט ולא היה לנו ידע מוקדם על אף מקום אליו תכננו לנסוע וכל טיסה הייתה בגדר הפתעה, כיום זה רק עניין של רצון ושל זמן כדי שהשאלה שתעלה היא לא האם אתה יודע משהו על היעד הנבחר אלא דווקא עד כמה אתה יודע עליו משהו. אתרי אינטרנט, משרדי נסיעות, ספרים ואנשים שהיו שם לפניך, כולם נחשבים למקורות מידע מהימנים אותם יש לשאול ואליהם יש לפנות על מנת לזכות במעט מידע בטרם בוחרים מהו היעד האטרקטיבי ביותר עבורנו. קחו לדוגמא את אתרי האינטרנט השונים. ראשית כל, רק להקיש את שם המדינה בתיבת החיפוש מעלה בפנינו אינספור אפשרויות ללמוד על המדינה, החל מאילו ערים הן המיושבות והמתויירות ביותר ועד מהו המטבע המקומי. באתרים הללו נוכל אף לדעת מהם המקומות שמסתתרים בכל אחת מן הערים, כך שלאחר שכבר נבחר את מקום הטיסה, נוכל לדעת במדויק את היעד הבא שלנו במדינה זו.

בדיקת מחירים באמצעות משרדי נסיעות

עוד יתרון גדול שמוצע לנו באמצעות שלל הגורמים שמציגים בפנינו מה מסתתר בכל יעד, הוא שמלבד העובדה שנדע בדיוק לאן לנסוע, נדע גם כמה זה יעלה לנו. בשביל הצורך לדעת את מחירי הטיסות ואת מחירי הנופש הכולל תמיד נוכל לברר בין אתרי סוכנויות הנסיעות השונים וכמובן שנוכל ללכת אל משרדי נסיעות, כדי לראות מהו הדיל שכל אחד מהם מציע. כמובן שתמיד נצטרך להשוות את הסכום הכספי יחסית לעונה, מאחר שהסכום אותו נשלם עבור חופשת חורף בלונדון לדוגמא, לא ישתווה לסכום אותו ניאלץ להוציא בתקופת הקיץ או בתקופת החגים, ימים בהם מרבית התיירים מטיילים בין מקומות שונים בעולם.

Japan - Kyoto by Marc Veraart, on Flickr

טיול מאורגן ליפן כדוגמא

לאחר שנחליט מהו היעד, נבדוק מהם האתרים המיועדים אליהם נגיע וכמה זה יעלה לנו, סוף סוף נוכל לסגור סופית את העסקה ולצאת אל הטיול. קחו לדוגמא טיול ליפן. תחילה, עליכם להחליט שיפן זהו אכן היעד אליו אתם מעוניינים לטוס. לאחר מכן עליכם להחליט מהן הערים והמקומות ביפן אליהם תרצו להגיע וכיצד תעשו זאת- באמצעות טיול פרטי או דווקא בעזרת טיול מאורגן ליפן. אין ספק שהעיר המרכזית עליה גם תמצאו את הכי הרבה חומר ברחבי הרשת תהיה טוקיו, עיר הבירה של המדינה, עיר שמציגה גורדי שחקים, כבישים סואנים וטכנולוגיה מתקדמת, כל זאת לצד שמורות ירוקות ומקדשים עתיקים.

האתרים המרתקים של טיול מאורגן ליפן

לאחר שבדקתם הכל תוכלו לתכנן את הטיול לפרטי פרטים. לדוגמא, בעיר טוקיו תוכלו לבקר במקדש אסאקוסה השייך לדת הבודהיזם, במקדש מייג'י שם תוכלו לחזות בנשים הלבושות כמיטב המסורת בקימונו ובקבקבי עץ, וברובע גינזה היוקרתי שיתאים לאלו מכם שיכולים להוציא סכומים לא מבוטלים על בילוי לילי. טיול מאורגן ליפן כנראה יחשוף בפניכם גם מקומות נוספים מלבד טוקיו, מקומות כמו אוסאקה וקיוטו ולבסוף תוכלו לעבור בין מספר אתרים וסוכנויות על מנת לקבל את המחיר האטרקטיבי ביותר עבורכם, כשלאחר מכן תוכלו סוף סוף לצאת אל היעד.

 

התגובות סגורות