אפר' 30

טיולים מאורגנים בעד ונגד

בקטגוריה טיולים לאסיה והודו

שם המאמר: טיולים מאורגנים בעד ונגד
דורג על ידי האנה בתאריך 30.04.13
דירוג המאמר: 4.5

טיולים מאורגנים, בעד:

טיולים מאורגנים הפכו לטרנד הולך ומתפתח בשנים האחרונות. ישנם טיולים למשפחות, לזוגות, לפי גילאים ואפילו טיולי היכרויות. טיולים מאורגנים עדיפים מסיבות רבות בעיני רבים מאשר תכנון עצמאי של הטיול:

נוחות: טיול מאורגן לוקח אותך לייעדים המרכזיים במקומות בהם בחרת ודואג לך לכל הצרכים להם אתה זקוק ללא התארגנות מיוחדת מצדך.

יצירת קשרים: טיול מאורגן הוא מקום טוב ליצור בו חברויות שיכולות להימשך גם שני אחר כך.

חסכון בכסף: טיול מאורגן לרוב יצא זול יותר מאשר ארגון באופן עצמאי.

טיולים מאורגנים: נגד

רבים מעדיפים טיולים מאורגנים בגלל הנוחות שבהם, אולם רבי אחרים מעדיפים את ההנאה שבתכנון הטיול באופן עצמאי. טיולים מאורגנים לרוב אינם מאפשרים את החופשיות שישנה בטיול עצמאי. לעיתים תמצאו עצמכם במהלך הטיול מעוניינים להישאר זמן נוסף במקומות בהם נהנתם, ואילו טיול מאורגן אינו מאפשר זאת. מה גם, שאם אינכם מסתדרים עם הקבוצה או המדריך הטיול יכול להתפקשש.

="Москва

טיול מאורגן למוסקבה

משפחות וזוגות רבים בוחרים בטיול מאורגן למוסקבה. מוסקבה היא בירתה של רוסיה, והיא העיר הגדולה ביותר בה, והתשיעית בגודלה בעולם. מוסקבה מציעה לתיירים אטרקציות רבות כגון:

  • הכיכר האדומה: מרכז בילוי וקניות
  • גורקי פארק: פארק ירוק ורחב ידיים
  • מגדל ספאסקיה: הנותן הצצה נדירה לתקופת שלטונו של בוריס ילצין
  • התיאטרון הבלשווי ועוד….

נופש במוסקבה עם ילדים

משפחות רבות מעדיפות טיול מאורגן למסקווה כאשר מדובר בנופש עם ילדים. טיול מאורגן עם משפחות אחרות מאפשר לילדים לרכוש חברים חדשים ולהוציא את המיטב מן הטיול. טיול מאורגן כאשר טסים למוסקבה עם הילדים יכול להיות גם פיתרון טוב עבורכם, שכן לא תצטרכו להעסיק את הילדים כל העת, ותוכלו להנות מזמן איכות וממוסקבה היפה.

התגובות סגורות