מאי 23

הודו – תת היבשת הנפלאה

בקטגוריה טיולים לאסיה והודו

שם המאמר: הודו – תת היבשת הנפלאה
דורג על ידי יפתח בתאריך 23.05.13
דירוג המאמר: 5.0

טיולים מאורגנים להודו עשויים להישמע מעט לא רלבנטיים, כיוון שאנו בדרך כלל שומעים על טיולים להודו כיעד מועדף למשוחררים טריים ונטולי דאגות, צעירים חופשיים, המעוניינים לבלות זמן איכות הרחק מבית הוריהם, באווירה משוחררת כל רסן, שלא דורשת השקעה רבה של כסף. למרות אלו, הרי טיסות להודו אינן נחלתם הבלבדית של אותם צעירים. כיום ניתן למצוא סוכנויות נסיעות ההולכות ומתרבות, המציעות טיולים מאורגנים להודו, כאלו המיועדים לקבוצות אחרות באוכלוסייה.

טיולים מאורגנים להודו

טיולים מאורגנים להודו מיועדים מטבע הדברים לאוכלוסייה היותר מבוגרת. רוב אלו שיצאו לטיול כזה, ינהלו גם חיים עסוקים למדי ביום יום, לכן לא יוכלו לבלות שבועות ארוכים בחקר עולמות רחוקים ותרבויות נפלאות. טיסות להודו אמנם כרוכות בהוצאות שאינן נמוכות, אך אין ספק שיביאו אתכם למקום אותו לא תשכחו בקלות כל כך.

טיסות להודו – ומשם לנפלאות העולם

מדוע טיולים מאורגנים להודו? שאלה נהדרת. נוכל לומר כאן, שהודו היא יעד פופולארי – אחד הפופולאריים במדינות המערב. זה בגלל המגוון הגדול של הריחות, החוויות, התרבויות והנופים שהיא מסוגלת להציע. תוכלו לשלב טיסות להודו יחד עם טיסות לנפאל, סינגפור ועוד, מה שיאפשר לכם דילוג בין עולמות שונים.

India Gate by Balaji.B, on Flickr

טיול מאורגן להודו – מה נעשה שם?

הודו מציעה כל כך הרבה חוויות שונות ומשונות. ספק אם טיול אחד יוכל להכיל את כולם. ניתן יהיה להתחיל הנופים המדבריים שבדרום המדינה, לעבור דרך עריה הצפופות ונמלי המרכז. אז אפשר יהיה לעלות לרכס ההימלאיה. כדאי לעבור דרך הרמה הטיבטית אז, ויתאפשר לכם אפילו להעפיל למרגלות הר האוורסט. אך אם בטיולים מאורגנים להודו עסקינן, הרי שלא תוכלו לוותר על השתתפות או צפייה בטקסים המקומיים. טיסות להודו יחשפו אתכם למנזרים ומקדשים בודהיסטים מיוחדים.

Tags: ,

התגובות סגורות