ספט' 15

איך משיגים טיסות זולות?

בקטגוריה טיפים לטיול תרמילאי

שם המאמר: איך משיגים טיסות זולות?
דורג על ידי קורל בתאריך 15.09.11
דירוג המאמר: 5.0

אם בעבר טיסה לחו"ל הייתה הוצאה כספית גבוהה, הרי שכיום ניתן למצוא מבחר של טיסות זולות למגוון של יעדים שונים ברחבי העולם כולו. ביקור בחו"ל, בין אם במסגרת טיול משפחתי, סוף שבוע זוגי או טיול תרמילאים, יכול לעלות לנו סכומי כסף לא מעטים, אולם, אם נקפיד על כמה כללים, נוכל לחסוך בעלויות וליהנות מטיול זול יותר. אחת הדרכים, בעזרתן נוכל להוזיל בעלויות הטיול שלנו, הינה באמצעות חיפוש אחר טיסות זולות יותר. היכן ניתן למצוא כאלו? הנה כמה רעיונות.

טיסות זולות באמצעות אתרי האינטרנט השונים

ישנם לא מעט אתרי תיירות, המציעים מבחר של טיסות לחו"ל ליעדים שונים ברחבי העולם. אתרי תיירות אלה מאפשרים לגולשי האתר ליהנות משלל של מבצעים וחבילות, שיחד מוזילים את עלויות הטיול באופן משמעותי. החיפוש אחר טיסות זולות, בעזרת אתרי תיירות אלה, פשוט ונוח וגם הזמנתן של הטיסות אפשרית ישירות דרכם. לאלה המעוניינים לצאת לטיול תרמילאים, שכולל בדרך כלל יעדים רחוקים, הנחשבים גם יקרים, בחירת טיסות זולות יותר יכולה לחסוך בעלות הטיול הכוללת, פרט חשוב במיוחד כשמדובר בצעירים אחרי צבא, למשל, המעוניינים לצאת לטיול מסוג זה.

טיסות זולות ברגע האחרון

ישנן לא מעט חברות תיירות וכן חברות תעופה המציעים מגוון של טיסות לחו"ל בעלויות נוחות במיוחד וממש ברגע האחרון. מספר ימים לפני הטיסה עצמה ניתן לרכוש כרטיסי טיסה ברגע האחרון במחירים זולים במיוחד. כדי ליהנות מתעריפים משתלמים ואטרקטיביים אלה, מומלץ להתעדכן בכל עת באתרי חברות התעופה וחברות התיירות ולעקוב אחר הפרסומים השונים. הרעיון על פיו לקוחות יכולים ליהנות מעלויות מוזלות של טיסות לחו"ל ברגע האחרון (לכל היעדים, מסין ועד ברצלונה), קיים במקומות רבים בעולם והוא דרך נפלאה להוזיל בעלויות הטיול שלכם.

טיסות זולות במועדים פחות פופולאריים

ישנן תקופות בשנה, הנחשבות פחות פופולאריות, ועל במועדים אלה קל יותר להשיג טיסות זולות. למשל, יעדים הנחשבים אטרקטיביים בתקופת הקיץ, כמו איי יוון למשל, בתקופת החורף יהיו פחות מבוקשים ולכן טיסות אליהם תהיינה זולות במיוחד. באופן כללי, בתקופת החורף, למעט לקראת חג המולד ובחג עצמו, כמעט לכל היעדים, מלבד אלה הידועים באתרי הסקי שלהם, מוצעים כרטיסי טיסה זולים יותר, בהשוואה לתקופת החורף. רבים מטיולי התרמילאים נעשים בתקופת הקיץ של כל אחת מהמדינות השונות, שכן אז מוצעות מבחר של אטרקציות שונות, מסלולי ההליכה נגישים ונוחים וענף התיירות עצמו מציע מגוון של אפשרויות למטייל העצמאי.

Airbus A380-841 Love at First Flight by curimedia, on Flickr

למה חשוב לשים לב בטרם הזמנת הטיסה?

משבחרתם את הטיסה הזולה ליעד המבוקש, מומלץ לכם לבדוק היטב את תנאי העסקה ולוודא כי אלה אכן מתאימים לכם. לעיתים קיימות הגבלות שונות במסגרת מבצעים מסוימים, המציעים אמנם טיסות לחו"ל בעלות זולה במיוחד, אולם מגבילים במועדי החזרה או משך השהות ביעד אליו טסים. בנוסף, ישנם כאלה המחפשים אחר טיסות זולות, ובעיקר כשמדובר בטיסה ליעד רחוק במיוחד, הדורש כמה טיסות המשך. לעיתים, דווקא טיסה ישירה לאותו היעד, במידה ואכן מוצעת כזו, יכולה להיות זולה באופן משמעותי מבחירתן של כמה טיסות שונות. אולם, אין זה נכון בהכרח לכל היעדים ולכן מומלץ לבחון את האפשרויות השונות בטרם הזמנת הטיסה. לצד כל זה, מומלץ גם לבדוק מה כלול במסגרת הטיסה. האם אתם זכאים לארוחה ולכל השירות הנלווה. ישנן טיסות לברצלונה למשל, המוצעות במחירים זולים במיוחד, אולם כדי ליהנות משירותי הטיסה הנלווים, לרבות צפייה בסרטי הווידאו במהלך הטיסה, עליכם לשלם תוספת של מחיר. ולכן, חשוב לבדוק את כל תנאי הטיסה מראש.

התגובות סגורות