יוני 25

כך תמצאו בקלות טיסות לאוסטרליה

בקטגוריה טיולים לאוסטרליה ולניו זילנד

שם המאמר: כך תמצאו בקלות טיסות לאוסטרליה
דורג על ידי סופיה בתאריך 25.06.13
דירוג המאמר: 4.5

אוסטרליה נחשבת למדינה יוצאת דופן בכל קנה מידה שהוא. היא ממוקמת בקצה העולם, מבודדת מכל היבשות האחרות. היא כוללת תרבות מיוחדת מאד שמושפעת הן מהילידים האבוריגי'נים והן מצאצאי המתיישבים הלבנים שהגיעו אל האי. היא כוללת בעלי חיים שאין באף מקום אחר, וגם צמחיה מדהימה, לצד אתרי טבע מדהימים – וגם יצירות אדריכליות מעשה ידי האדם שהן יוצאות דופן, כמו בית האופרה בסידני. עם זאת, כדי שתוכלו לסקור את המדינה המיוחדת הזו, אתם קודם כל צריכים לטוס אליה. טיסות לאוסטרליה יוצאות כמעט כל יום מישראל דרך נתב"ג. חשוב מאד לציין, כי טיסות לאוסטרליה נמשכות לרוב כיממה, וכוללות תמיד חניית ביניים, משום שמדובר על טיסה ארוכה מאד. לרוב, חניית הביניים היא ביעדים במזרח אסיה – כך יש חניות בעיקר בהונג קונג או בבנגקוק, ומשם הטיסות ממשיכות ישירות לנמלי התעופה של אוסטרליה.

Australia Day 2010 Broadwater looking out to Surfers Paradise by Ursula Skjonnemand, on Flickr

היכן הטיסות נוחתות?

טיסות לאוסטרליה מישראל נוחתות כמעט תמיד באחד משני נמלי התעופה הגדולים ביותר באוסטרליה – נמל התעופה של סידני ונמל התעופה של מלבורן. חשוב לציין כי באוסטרליה יש נמלי תעופה נוספים, אם כי הם משמשים בעיקר לטיסות פנימיות, או לטיסות שכר, או לחילופין לטיסות מחברות תעופה אסיאתיות.

במידה ועליתם על טיסות לאוסטרליה שנוחתות בנמל התעופה שלסידני שנקרא קינגספורד סמית', אזי ההגעה לסידני היא פשוטה מאד. נמל התעופה מרוחק פחות מ10 ק"מ ממרכז העיר, ולכן קל מאד להגיע לעיר. במידה ואתם שוהים בבית מלון מסוים שהזמנתם מראש, אפשר שהוא יציע לכם שאטלים מנמל התעופה במחירים סבירים. גם המוניות יהיו זולות יחסית, ואפשר גם להשתמש ברכבת היעילה של אוסטרליה.

נמל התעופה במלבורן משרת בעיקר את האנשים שהגיעו בטיסות לאוסטרליה ועשו חניית ביניים בניו זילנד. נמל התעופה קצת יותר רוחק מהעיר, ומדובר על מרחק של 25 ק"מ ממרכז העיר. גם כאן אפשר להגיע בקלות לעיר בעזרת מוניות ובעזרת שירות הרכבות האוטובוסים. במידה ואתם רוצים לשכור רכב באוסטרליה – זכרו שבאוסטרליה נוהגים בצד שמאל, כך שכדאי להתרגל לשיטה זו.

 

האם אפשר לאתר חבילות לברצלונה ברגע האחרון?

אם נתמקד ביעד קצת יותר קרוב הלא היא ברצלונה, נראה שיש לא מעט אנשים שרוצים לאתר חבילות לברצלונה ברגע האחרון. על היתרון של חבילות לברצלונה, כמעט ואין צורך להסביר. ברצלונה נחשבת לאחת המערים היפות והמדהימות בעולם – היא כוללת אטרקציות מדהימות לילדים, שפע של אתרים אדריכליים מדהימים מעשה ידיו של האדריכל הגאון גאודי, ועד למאכלים מדהימים שמבוססים על המטבח הספרדי והקטלאני. גם מזג האוויר בברצלונה נחשב נעים יחסית, ואפשר לשהות בה בעיקר בחודשי האביב והקיץ וליהנות מאקלים ממוזג מאד, שישכיח מכם את הקיץ הישראלי החם והלח. עם זאת, רק לאחרונה הצלחתם לפנות זמן פנוי – וכעת אתם רוצים להזמין חבילות לברצלונה ברגע האחרון. האם זה אפשרי?

 

אפשר לאתר בקלות יחסית

מכיוון שברצלונה נחשבת ליעד פופולרי מאד, אפשר להשיג עבורה חבילות ממש ברגע האחרון. כאשר אתם רוצים לאתר חבילות לברצלונה ברגע האחרון, זכו שמה שאתם בעיקר צריכים זה לאתר טיסה מתאימה וגם שהות בבית מלון. יש לא מעט חבילות לברצלונה ברגע האחרון שיציעו לכם גם טיסה ישירה מישראל, וגם שהות בבית מלון במרכז העיר. שימו לב כי לרוב החבילות הללו גם יהיו במחירים מופחתים, שכן חברות התעופה מעוניינות למלא כמה שיותר מהר את המקום שנותר בטיסה, ולכן המחירים יורדים. אפשר לעתים לאתר חבילות ממש ברגע האחרון – אם מדובר על יומיים או שלושה לפני הטיסה עצמה, אם אתם מוכנים להיות ספונטניים.

התגובות סגורות