יוני 25

האם קל למצוא טיסה לאוסטרליה?

בקטגוריה טיולים לאוסטרליה ולניו זילנד

שם המאמר: האם קל למצוא טיסה לאוסטרליה?
דורג על ידי שחם בתאריך 25.06.13
דירוג המאמר: 4.0

כאשר אתם מתכננים את החופשה הקרובה שלכם, אתם מעוניינים לבחור ביעד רחוק אך מדהים – הלא היא מדינת אוסטרליה, שהיא גם היבשת הקטנה ביותר בעולם. אין ספק שאוסטרליה יכולה להציע לכם חוויות מדהימות, ומדובר על מדינה מדהימה – נופים טבעיים עוצרי נשימה, לצד שירותים מערביים ומדינה מודרנית לכל דבר, שחיה עם התרבות האבוריג'ינית לצידה. כדי לתכנן את הנופש שלכם, אתם צריכים קודם כל לעלות על טיסה לאוסטרליה. כאן אנו מגלים אתגר מסוים – כידוע, משך הזמן של טיסה לאוסטרליה מישראל הוא ארוך למדי, וזו בעצם הטיסה הארוכה ביותר שיש, אשר באופן ישיר יכולה להימשך כמעט 20 שעות. הסיבה לכך היא שאוסטרליה נמצאת גם בחצי הכדור הצפוני וגם נמצאת מזרחה לישראל באופן קיצוני ממש, ולכן מדובר באמת על טיסה לקצה השני של העולם. אז איך אפשר למצוא טיסות זולות ליעד הנ"ל?

 

 

יש שפע של פתרונות

תתפלאו לגלות, אבל קל יחסית לאתר טיסה לאוסטרליה שיוצאת מישראל, ואינכם צריכים לחכות זמן רב עד שתמצאו טיסה, אפילו אם אתם רוצים להזמין אותה ברגע האחרון, בוודאי אם מדובר על עונות התיירות. הטיסות מישראל לאוסטרליה אמנם אינן סדירות, אך הן כן מתקיימות בתדירות גבוהה למדי, כך שבכל יום אתם תוכלו לאתר לפחות טיסה אחת מישראל לאוסטרליה, אם לא יותר מכך.

אם אתם רוצים לעלות על טיסה לאוסטרליה, תוכלו לעשות זאת קודם כל דרך חברת אל על. החברה מקיימת טיסות עם חניית ביניים. לרוב, מדובר על הטיסות הסדירות של אל על להונג קונג, אשר לאחר מכן ממשיכות לכיוון אוסטרליה. העצירה בהונג קונג לרוב איננה ארוכה, משום שהטיסה עצמה נחשבת לישירה יחסית ומתקיימת אף על אותו מטוס לעתים. לכן, משך הזמן הכולל של הטיסה כולל חניית הביניים, הוא לרוב יממה מלאה בממוצע. לא רק אל על מציעה לכם טיסות לאוסטרליה, ויש גם חברות תעופה זרות שיציעו לכם מבצעים שונים. בין השאר מדובר על חברות כמו אייר קנדה, וחברות אסיאתיות בעיקר כמו קאטאר איירליינס וסינגפור אייר. לעתים יש גם חברות תעופה אירופאיות שמציעות טיסות לאוסטרליה, אם כי בתדירות נמוכה יותר.

 

ומה עם איתור של דיל ליוון?

לא תמיד אתם בהכרח תרצו להרחיק עד לקצה השני של העולם בשביל החופשה שלכם. לפעמים, כל מה שאתם מבקשים זה בסך הכל לאתר דיל ליוון שיהיה משתלם. יוון כידוע היא מדינת איים בחופי הים התיכון, שנמצאת גם קרוב יחסית לישראל. לכן משך הטיסה ליוון הוא קצר מאד, והטיסות הן נפוצות מאד. עם זאת, רוב הישראלים שטסים ליוון, עושים זאת במסגרת של הדילים. דיל ליוון כולל לרוב את העלויות של הטיסה ביחד עם השהות בבית המלון, וכל זאת במחיר משתלם למדי. היתרון המרכזי של יוון הוא שמראש מדובר על מדינה שהיא זולה יחסית, ובחלק מהאיים שלה היא אף זולה יותר מישראל. עם זאת, עליכם גם להחליט איזה סוג של דיל אתם מחפשים.

 

נופש, טיולים ומסיבות

האוכלוסיה הראשונה שמחפשת דיל ליוון, זו אוכלוסיית הצעירים. צעירים רבים לפני ואחרי הגיוס לצבא רוצים לטוס ליוון כדי לפרוק הרבה אנרגיות במסיבות המדהימות שיש באיים השונים. מבחינה זו, האיים המובילים הם רודוס, חאניה, וגם חלקים מסוימים בכרתים. לעומת זאת, יש אנשים שמחפשים די ליוון דווקא בשביל מלונות הכל כלול בדירוג של 5 כוכבים. כאן אפשר לציין את האי כתרים כאי המרכזי, וגם רודוס נחשב כאי מאד מוצלח מבחינה זו. גם סנטוריני הוא מושלם לחופשה כזו, וגם האי אגריניון. חשוב מאד לציין שלחלק מהאיים הללו אין שדות תעופה עצמאיים, ולכן אפשר להגיע אליהם באמצעות מעבורת שיוצאת מהאיים הגדולים יותר שנמצאים בסמוך אליהם.

התגובות סגורות