מרץ 06

השכרת רכב בניו זילנד

בקטגוריה טיולים לאוסטרליה ולניו זילנד

שם המאמר: השכרת רכב בניו זילנד
דורג על ידי עופרה בתאריך 6.03.14
דירוג המאמר: 4.5

אחת מהמדינות המרתקות ביותר בעולם נמצאת אי שם ביבשת אוסטרליה. ניו זילנד היא ללא ספק אחת הארצות היפות ביותר אליהן ניתן להגיע, וגם המרחק הרב שעל כל תייר ישראלי לעבור כדי לנחות בשדה התעופה של אוקלנד מתגמד ברגע שמבחינים בנוף המרהיב שמתגלה ברחבי המדינה.

השכרת רכב בניו זילנד אל הטבע הפראי

ניו זילנד ידועה בשלל צמחייה בה ניתן להיתקל במהלך הטיול אליו תצאו במדינה, צמחייה שהינה טבע פראי עם יערות גשם, ציפורים נדירות וחיות כיס. פרט לצמחייה המרתקת שמאפשרת טיולי טבע יוצאי דופן, ניו זילנד מציעה גם חופים מרהיבים הן לגלישה והן לשיזוף, ואפילו הרי געש אליהם ניתן להגיע. על מנת שתוכלו במהלך הטיול שלכם להגיע לכל נקודה ונקודה כדי שלא תחמיצו אפילו אטרקציה מקומית אחת, השכרת רכב בניו זילנד יכולה להוות את הפתרון המתאים ביותר עבורכם. באמצעות נסיעה ברכב בכבישי ניו זילנד ובדרכים העקלקלות שלה, לא רק שתוכלו להגיע בקלות יתרה ובלי לחץ של זמן אל כל האתרים המרתקים של המדינה, אלא גם תוכלו ליהנות מהנוף שנקרה לפניכם במהלך הדרך, בין אם מדובר בחופים המרהיבים עליהם כבר דובר כאן, או בעוד ועוד יערות שכל אחד מהם מציע לתייר חוויה שונה ממקבילו.

השכרת רכב בניו זילנד- אפשר כבר מהארץ

אחד הדברים הטובים ביותר שיש בניו זילנד עבור נהגי הרכבים, הינם חניונים בשפע שמאפשרים לנהגים העייפים לנוח מעט בין מקום למקום ובין כביש לכביש, על מנת שחלילה לא יירדמו על ההגה. השכרת רכב בניו זילנד אמנם מיועדת לכולם ומומלצת ביותר, רק חשוב לזכור שהנהיגה בניו זילנד היא כמו הנהיגה באנגליה והינה בצד השמאלי של הכביש, כך שחשוב לא להתבלבל ולשים לב לכך בכל דקה ודקה בנסיעה. כמובן שעבור כל מי שיהיה מעוניין בכך, יכולה להיחסך הטרחה ויכולים להימנע כאבי הראש של הגעה אל היעד והשכרת הרכב שם, מאחר ותעמוד בפניכם האפשרות לסכם על השכרת הרכב עוד בארץ, כך שברגע שתרדו מהמטוס או לחילופין אם תעדיפו אז ברגע בו תגיעו למרכז עיר גדולה דוגמת אוקלנד הבירה, תוכלו לקבל את הרכב ולהתחיל בטיול.

התגובות סגורות