אוק' 02

איזו חופשה עדיפה? טיסות לבנגקוק או חבילות נופש לכרתים?

בקטגוריה טיולים למזרח הרחוק

שם המאמר: איזו חופשה עדיפה? טיסות לבנגקוק או חבילות נופש לכרתים?
דורג על ידי לאה בתאריך 2.10.13
דירוג המאמר: 4.0

חופשה בחו"ל מעמידה אתכם במלכוד. מצד אחד אתם מעוניינים להגיע למקום אטרקטיבי שיספק לכם חופשה מרתקת והנאה רבה, אך מצד שני אתם רוצים לחסוך בכסף ולא להתפרע עם הסכום אותו עליכם לשלם. מה עושים?

Bangkok, Thailand by David Berkowitz, on Flickr

הוצאה על כרטיס טיסה, חסכון בהוצאות מחייה- טיסות לבנגקוק

שתי אפשרויות עומדות לנגדכם. האפשרות הראשונה היא יעד מרוחק בו את הסכום הגדול אתם משקיעים בכרטיסי הטיסה, אך היעד עצמו הוא מקום שדוגל במחירים נוחים, כך שאת החופשה תוכלו לעשות בלי חשש לחזרה לארץ עם חור בכיס. טיסות לבנגקוק למעשה יובילו אתכם למטרה הזו בדיוק. אין ספק שתאילנד נחשבת לאחת מהמדינות היפות ביותר בעולם וגם כאחת שמעניקה את התמורה הכי גבוהה תמורת הכסף אותו אתה משקיע. לא בכדי רבים הם הזוגות שנוסעים לשם לחגוג ירח דבש, מאחר והם יכולים לנפוש במלונות ברמה גבוהה מאוד במחירים די מצחיקים, כשזה נכון גם לעיר הבירה של תאילנד אך בעיקר נכון הדבר לגבי האיים. פרט למלונות, גם את הקניות אותם תרצו לערוך תוכלו לעשות במחירים נמוכים מאוד, בטח ביחסית לארץ, כשלעיתים אף תוכלו למצוא מוצרים מסוימים במחירי מציאה ממש. אחד המקומות בהם תוכלו לעשות זאת הוא קניון האם.בי.קיי. בקניון זה תמצאו 7 קומות עמוסות בחנויות ודוכנים שונים, החל מבגדים דרך אביזרים ועד אלקטרוניקה, כולם במחירים נוחים מאוד. גם לקניון שנמצא ממול, קניון סיאם, תוכלו ללכת, אך קניון זה הוא קניון שמוכר בעיקר מותגים ולכן אל תתפלאו אם המחירים לא יהיו כאלה שונים מאלה אליהם אתם רגילים בישראל.

טיסות לבנגקוק- חסכון גם בביקור באתרים

גם האטרקציות האחרות בעיר הבירה של תאילנד אינן יקרות. אחת מאלה הוא ביקור בארמון מלך סיאם, הלא היא תאילנד, שם תבקרו במקום בו התגורר בעבר המלך הגדול של המדינה, אך כיום המקום משמש בעיקר עבור המטיילים ועבור טקסים שונים במדינה. טיסות לבנגקוק יעניקו לכם גם הזדמנות לבקר בשוק המפורסם במדינה, שוק הקוואסן, גם שם תוכלו למצוא מציאות במחירים זולים מאוד, אפילו יותר מאשר בקניונים המקומיים, כשפרט לכך גם תזכו להיכרות מקרוב עם העם התאילנדי החביב ששוהה שם בדרך קבע.

חסכון בכרטיס, הוצאות שוטפות יקרות- חבילות נופש לכרתים

האפשרות השנייה שונה במהותה מהוצאה נכבדת על כרטיס טיסה ומחירים זולים בעבור בזבוזים, אלא מדברת על יעד קרוב עליו אין צורך להוציא סכומי כסף רבים לטיסה ואפילו לא למלון, כשהוצאות המחייה לעומת זאת לא יהיו יותר מדי שונות מאשר בארץ. אחת המדינות שמאפשרות זאת, היא יוון, שנמצאת בסמוך לישראל ומתהדרת בכמה מהחופים היפים ביותר באירופה ובעולם. לצד איים מפורסמים יותר ומפורסמים פחות דוגמת סנטורני וקוס, נמצא לו האי כרתים. חבילות נופש לכרתים יאפשרו לכם לקחת את כל המשפחה יחד איתכם ועדיין להוציא סכום כסף לא גדול, כמובן בהתאם לעונה בה אתם בוחרים לנסוע. באי כרתים תוכלו לבקר בין העתיקות של האי, בין המקומות הבולטים ביותר שלו וכמובן לבלות בחוף.

היכן מטיילים רוכשי חבילות נופש לכרתים

המחוז המפורסם של האי כרתים הוא מחוז הרקליון שמתגאה בכמות גדולה של מבנים עתיקים, בה גם שוכנת העיר שמתפקדת כעיר הבירה של כרתים. העיר העתיקה של הרקליון מציגה שרידים רבים מהתקופה המינואית, את כולם תוכלו למצוא גם במהלך טיול שגרתי בעיר. חבילות נופש לכרתים יכללו גם את מחוז חאניה, שם האתרים הבולטים בעיר הינם הרובע הונציאני וה"אגורה", השוק המרכזי בעיר. בעיר רתימנו בה תבקרו תוכלו לצפות בהשפעה הונציאנית, שבאה לידי ביטוי באתר הגדול ביותר של העיר, המבצר הונציאני, ובנמל של העיר העתיקה, המציג לראווה את מזרקת רימונידי המפורסמת.

התגובות סגורות