מאי 08

טיסות ברחבי העולם

בקטגוריה טיולים לאסיה והודו

שם המאמר: טיסות ברחבי העולם
דורג על ידי אפרת בתאריך 8.05.13
דירוג המאמר: 4.5

רבים מחפשים את היעד הבא של החופשה שלהם. בעולם יש כל כך הרבה מקומות יפים לראות, שלא ברור איך בוחרים. הקוטביות למשל, בין טיסה לאסיה או אירופה, גדולה כל כך, שפשוט צריך להכריע בין שני סגנונות טיול שונים מאד. אם אתם מתלבטים, נציג לכם כאן שני יעדים שונים, על מנת שתוכלו לבחור

טיסות לתאילנד

תאילנד נחשבת לגן עדן עבור תיירים. מים כחולים, עצים, חופים, מקדשים, אוכל חריף, מסיבות והרבה עיסויים. טיסות לתאילנד הן הפופולאריות ביותר בקרב תיירים ישראלים לא בכדי. בתאילנד אפשר למצוא את כל סגנונות התיירות; מצד אחד, מלונות יוקרה בבנגקוק. מצד שני, בונגלוס על חוף הים. חלק גדול מתאילנד מחולק לאיים קטנים, שאפשר לשוט או לטוס אליהם, וכל אי נותן סוג אחר של חוויה, אוכל ואווירה. תאילנד מחולקת לשישה חלקים: צפון, דרום, מערב, מזרח, מרכז תאילנד ומחוז איסאן.

Thailand by sanchez jalapeno, on Flickr

כל אחד מהם מחולק לעוד הרבה מאד איזורים, כל אחד שונה בנוף, בתרבות, בשפה, באוכל ובמה שאפשר לעשות בו. בחלק מהמקומות התיירות האורבנית (קניות למשל) זה מה שהולך. בחלק מהמקומות רביצה על החוף או מסיבות ירח, ובחלק מהמקומות צלילה וספורט ימי או טרקים בג'ונגלים. תאילנד היא גן עדן, כבר אמרנו?

טיסות לוונציה

נשמע לכם פרוע מדי ורוצים משהו מהוגן ותרבותי יותר? דילים לונציה הם מה שאתם מחפשים. ונציה מצויה בצפון איטליה, ובכל שנה מבקרים בה מיליוני תיירים. ההתנהלות המקובלת בעיר היא באמצעות סירות – בשל הנהר העובר באמצע העיר. בין המקומות האטרקטיבים שכדאי לבקר בהם (באמצעות נסיעה בגונדולה) הם: איי מורנו ובורנו (מגיעים אליהם בשייט), כיכר סנט מרקו, פסטיבל המסכות (ספטמבר בכל שנה) ועוד. האוכל האיטלקי ידוע בכל העולם ואין צורך להרחיב עליו. אם אתם מחפשים חופשה תרבותית ייחודית, וונציה היא ללא ספק היעד עבורכם.

התגובות סגורות